Hikvision DS-2CD2T43G0-I8, 4MP IP camera, IR 80m, 4mm

Out Of Stock
Hikvision DS-2CD2T43G0-I8, 4MP IP camera, IR 80m, 4mm
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 80m |
| Lens | Fixed 4mm |
| Resolution | 4MP |
| Shape | Bullet |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 128GB |
| Wi-Fi | No |
| Microphone | No |
152.83€
VAT excl: 152.83€
- Stock: Out Of Stock
- Model: DS-2CD2T43G0-I8
- Weight: 1.00kg
- SKU: DS-2CD2T43G0-I8
- EAN: 6954273649838
2655 views