8MP IP camera Dahua IPC-HFW2831T-ZAS, 3.7-11mm VF lens, IR 60m

Hot
Out Of Stock
8MP IP camera Dahua IPC-HFW2831T-ZAS, 3.7-11mm VF lens, IR 60m
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 60m |
| Lens | 3.7-11mm motorized |
| Resolution | 8MP |
| Shape | Bullet |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 128GB |
354.86€
VAT excl: 354.86€
- Stock: Out Of Stock
- Model: IPC-HFW2831T-ZAS
- Weight: 1.40kg
- SKU: IPC-HFW2831T-ZAS
2980 views