4MP Mini dome IP camera Hikvision DS-2CD2542FWD-IS, IR 10m




Out Of Stock




4MP Mini dome IP camera Hikvision DS-2CD2542FWD-IS, IR 10m
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 10m |
| Lens | 2.8mm |
| Resolution | 4MP |
| Shape | Turret (Dome) |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 64GB |
| Wi-Fi | No |
| Microphone | Yes |
171.67€
VAT excl: 171.67€
- Stock: Out Of Stock
- Model: DS-2CD2542FWD-IS
- Weight: 0.80kg
- SKU: DS-2CD2542FWD-IS
4303 views