Hikvision DS-2CD2043G2-IU, 4MP IP AcuSense camera, 4mm lens, IR 40m

Out Of Stock
Hikvision DS-2CD2043G2-IU, 4MP IP AcuSense camera, 4mm lens, IR 40m
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 40m |
| Lens | Fixed 4mm |
| Resolution | 4MP |
| Shape | Bullet |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 256GB |
| Wi-Fi | No |
| Microphone | Yes |
173.77€
VAT excl: 173.77€
- Stock: Out Of Stock
- Model: DS-2CD2043G2-IU
- Weight: 0.80kg
- SKU: DS-2CD2043G2-IU
3301 views