3MP IP vandal proof camera Dahua with embeded microphone IPC-HDB4300C-AUDIO

Out Of Stock
3MP IP vandal proof camera Dahua with embeded microphone IPC-HDB4300C-AUDIO
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | - |
| Lens | 3.6mm |
| Resolution | 3MP |
| Shape | Turret (Dome) |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 64GB |
| Microphone | Yes |
178.00€
VAT excl: 178.00€
- Stock: Out Of Stock
- Model: IPC-HDB4300C-AUDIO
- Weight: 0.50kg
- SKU: IPC-HDB4300C-AUDIO
1146 views