2MP Dahua HAC-HDW1239T-IL-A-0280

Out Of Stock
2MP Dahua HAC-HDW1239T-IL-A-0280
| Cameras | |
| Camera type | HD-CVI |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 40m |
| Lens | 2.8mm fixed |
| Resolution | 2MP |
| Shape | Dome (Turret) |
| Power supply | 12V |
| Microphone | Yes |
60.71€
VAT excl: 60.71€
- Stock: Out Of Stock
- Model: HAC-HDW1239T-IL-A-0280
- Weight: 1.20kg
- SKU: HAC-HDW1239T-IL-A-0280
1473 views