1.3MP mini turret IP security camera Hikvision DS-2CD2110F-I

Out Of Stock
1.3MP mini turret IP security camera Hikvision DS-2CD2110F-I
| Cameras | |
| Camera type | IP camera |
| Ceiling mounting type | Outdoor |
| IR distance | 30m |
| Lens | Fixed 4mm |
| Resolution | 1.3MP |
| Shape | Turret (Dome) |
| Power supply | 12V & PoE |
| microSD slot | Yes, up to 64GB |
| Wi-Fi | No |
| Microphone | No |
70.13€
VAT excl: 70.13€
- Stock: Out Of Stock
- Model: DS-2CD2110F-I
- Weight: 0.60kg
- SKU: DS-2CD2110F-I
1971 views